Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: manipulant, Děčín

Pozice:
manipulant
Zaměstnavatel:
AMANN s.r.o.
IČO:
47283416
Oblast (okres, kraj):
Děčín
Obor práce:
Doprava
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
25000
Popis práce:

Místo výkonu práce: CHŘIBSKÁ, Dolní Chřibská č.p. 170, 407 44

Náplň práce:
• Zabezpečuje rozmístění jednotlivých druhů materiálu dle výrobních příkazů a technologických postupů.
• Zajišťuje nakládku a vykládku výrobního zboží a materiálu.
• Pomáhá s manipulací hotových kartonů na pásu.
• Zajišťuje bezproblémový tok odpadového hospodářství dle pracovního postupu.

Požadujeme:
• Zodpovědnost, pracovitost
• Schopnost práce ve dvousměnném provozu
• Týmovou spolupráci
• Zkušenosti na podobné pozici ve výrobní společnosti výhodou.
• ŘP sk. B

Nástup možný po absolvování vstupních lékařských prohlídek.

Výhody:
• Stabilní zaměstnání a zázemí, dobré pracovní podmínky a prostředí
• Velmi dobré platové podmínky a další benefity
• Paušální příspěvek na stravné
• Příspěvek na relaxační a volnočasové aktivity
• Roční odměny
• Odměny za pracovní výročí
• 25 dní dovolené
• Po roce zaměstnání 4 dny sick days a příspěvek na penzijní připojištění

Kontaktní osoba: Ing. Lenka Bartošová, první kontakt e-mailem na: lenka.bartosova@amann.com, - zasláním životopisu

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Ing. Lenka Bartošová
Telefon:
412359152
Počet zobrazení inzerátu:
43×